Apie Mus

MS BALDAI?

Tai įmonė, kuri specializuojasi kietųjų baldų projektavimu ir gamyba. Naudodami tik geriausias žaliavas iš įvairių pasaulio šalių bei racionalizuodami darbą, mes galime pasiūlyti Jums ne tik aukščiausios kokybės gaminius, bet ir ypač patrauklias kainas. Vystydami naudojamas technologijas, rinkai nuolatos pateikiame naujovių, leidžiančių pasiūlyti nuolatos atnaujinamą įvairios paskirties baldų kolekciją, žengiančią žingsnis į žingsnį su vyraujančiomis mados tendencijomis.

Patrauklios kainos

Didelis spalvų ir medžiagų asortimentas

Kietųjų baldų gamyba

Ažūro gaminiai

Baldų projektavimas

Pristatymas visoje Lietuvoje

PIRK DABAR SU SBLIZINGAS

  •     Nėra jokių paslėptų mokesčių;
  •     Galėsite rinktis mokėjimo terminą nuo 3 mėnesių iki 3 metų;
  •     Galėsite pasirinkti Jums patogiausią mėnesio dieną kredito įmokoms mokėti;
  •     „SB lizingas“ finansuos Jūsų svajonių baldus, kainuojantiems nuo 4000 iki 6000 Eur.

Mes Jums pagaminsime baldus, o už juos atsiskaityti padės mūsų patikimas partneris – „SB lizingas“. Jums papildomai nereikės niekur vykti, visus dokumentus, suderinus su „SB lizingas“ – įforminsime mes. Jeigu norite sužinoti daugiau – prašome susisiekti su UAB „MS baldai“ kolektyvu, svetainėje nurodytais kontaktais.

DIDELIS MEDŽIAGŲ ASORTIMENTAS

Pasirinkimo niekada nėra per daug. Rasime norimą atspalvį net išrankiausiam klientui, o mūsų kūrybingi dizaineriai padės Jums įgyvendinti visas Jūsų sugalvotas idėjas. Perkame ir siūlome savo klientams tik pasaulyje pripažintas kokybiškas medžiagas, kurios garantuoja baldų ilgaamžiškumą.